[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 8 no 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
Forums » Forums » Spiningošana » Foreles mazajās upēs! (Foreļu spiningošana mazajās upītēs.)
Foreles mazajās upēs!
AshuksDatums: Pirmdiena, 25-10-2010, 23:49 | Ziņojums # 1
Administrātors
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 207
Statuss: Offline
Kāda jums ir bijusi saskarsme ar foreļošanu mazajās upēs?

Pats vispār foreļošanā var teikt esmu iesācējs un neko daudz nezinu,taču neliela pieredze ir.

Vislabākais atgadījums man gadījās kad biju jau atmetis cerības kaut ko noķert,bet te pēkšņi pēdējā metienā viena pumpainā galā,neliela ,bet prieks bija par to pašu! smile Tā man gadījās,kā jums?

Pievienotie faili: 9639645.jpg(29.3 Kb)

Ar cieņu Ashuks.

UnikisDatums: Otrdiena, 06-03-2012, 08:18 | Ziņojums # 106
Major general
Ziņojumu skaits: 391
Aktivitātes praktiski nav. Paveiksies, ja tiksi pie vienas, divām zivtelēm. Mans bračka gan pagājušajā ziemas vidū kaut kā trāpīja uz periodisko barošanos un tika pie vairākiem labiem eksemplāriem. Pavilkās džeks uz copi ziemā, taču citas ziemas copes dienas bija pa tukšo.

Pielikumā tabuliņa ar foreļu uzvedību pie dažādas ūdens temperatūras.
Pievienotie faili: 6630316.jpg(31.9 Kb)

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

Ziņojumu laboja Unikis - Otrdiena, 06-03-2012, 08:22

MKDatums: Trešdiena, 07-03-2012, 10:56 | Ziņojums # 107
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Klau, no kurienes Tu tos ciparus izraki? Man tie izskatās pēc varavīksneņu parametriem, kas ņemti no kaut kādiem dīķiem. Strautene jau pie +/- 20 grādiem ir līķis.

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Trešdiena, 07-03-2012, 13:48 | Ziņojums # 108
Major general
Ziņojumu skaits: 391
Tie ir importa cipari un varbūt arī attiecas uz varavīksnenēm wink Kad sāku foreļot, uzgāju šādu tabuliņu, un, aiz neko darīt, iztulkoju.Zem tabulas bija rakstīts apakšā vienkārši trout, nenorādot sugu. Nu tad par cik grādiem strautenei skala jātransformē? Derētu Armandam Rozem šo jautājienu uzdot.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

MKDatums: Trešdiena, 07-03-2012, 14:07 | Ziņojums # 109
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Par kādiem grādiem 3-4 toč var mest to temprečā uz leju :), tas par sākumu, bet tālāk jau vēl lielāka atšķirība smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

darznieksDatums: Sestdiena, 17-03-2012, 23:14 | Ziņojums # 110
Major
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 94
šodien pierīgā pa vienu upi nobraucu ar laivu, ūdens daudzmaz skaidrs, upe pārplūdusi, lēnākās vietas un mežainie posmi vietām klāti ar ledu, laiva jānes apkārt. Spiningošanai vēl jāpagaida līdz ūdeņi noskrien, sniegs mežā neko daudz nav, tomēr man vēl ir cerība ka uz lieldienām būs cope. tongue

The Truth Is Out There

mjuniorsDatums: Ceturtdiena, 05-04-2012, 14:20 | Ziņojums # 111
Sergeant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 38
Ahoj forelisti! smile skatos atskaites nevienas, bet nu iekšā ir liels nemiers un gribās aizbraukt forelēs, bet nēesmu copējis pavasarī, pieredzes nav, vai tagad cope vispār notiekās?! Skatos upes temperatūra ir tikai 1-2 grādi.. es runāju par austrumvidzemi.. ūdens līmenītis ar ir pakrities..

jurriDatums: Ceturtdiena, 05-04-2012, 17:59 | Ziņojums # 112
Sergeant
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 31
Pagājušo nedēļ es teiktu, ka var meģināt. Šodien paskatoties prognozi jāsecina, ka ziema vēl nav beigusies un būs baltas Lieldienas. Nesteidzies, pagaidi lai ūdens iesilst vismaz līdz +5grādiem, tad būs cerība ko piemānīt! wink

juris

Forums » Forums » Spiningošana » Foreles mazajās upēs! (Foreļu spiningošana mazajās upītēs.)
  • Lappuse 8 no 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
Meklēšana: