[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Forums » Forums » Spiningošana » Foreles mazajās upēs! (Foreļu spiningošana mazajās upītēs.)
Foreles mazajās upēs!
AshuksDatums: Pirmdiena, 25-10-2010, 23:49 | Ziņojums # 1
Administrātors
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 207
Statuss: Offline
Kāda jums ir bijusi saskarsme ar foreļošanu mazajās upēs?

Pats vispār foreļošanā var teikt esmu iesācējs un neko daudz nezinu,taču neliela pieredze ir.

Vislabākais atgadījums man gadījās kad biju jau atmetis cerības kaut ko noķert,bet te pēkšņi pēdējā metienā viena pumpainā galā,neliela ,bet prieks bija par to pašu! smile Tā man gadījās,kā jums?

Pievienotie faili: 9639645.jpg(29.3 Kb)

Ar cieņu Ashuks.

MKDatums: Otrdiena, 30-11-2010, 22:01 | Ziņojums # 31
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Man lielākā razdača iekš LV bija pagājušogad, upītē par ko tagad cīnos uz cenšos nepieļaut to ārprātu, kas tur ieplānots....
Līmenis bija paaugsts, lieti bija lijuši iepriekš diezgan regulāri. 100m posmā 5 foreles un visas ap 45cm, tā bija razdača :D, lielākā bija ap 48cm, cik nu var paspēt pie kāta piemest un aptuveno mēru paņemt smile Man tur ar ūdensizturīgu flomīti savilktas strīpas (uz korķa roktura) 30cm, 40cm, 50cm, un 55cm smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

MKDatums: Otrdiena, 30-11-2010, 22:06 | Ziņojums # 32
Pieredzējis forelists
Myran ir pārbaudīta vērtība jau gadiem smile Agrāk tos tikai iekš SE varēja nopirkt (pareizos), tad parādījās Rīgā Slokas ielas bodē, tāda sajūta radās, ka es vienīgais tos arī izpirku :). Pāŗdevēja mani ieraugot jau zināja, ko man vajag :). Tagad Salmo bodē labs piedāvājums, bet pēdējo reizi, kad biju konsultēt vienu iesācēju, vairs nevarēju atrast īstos modeļus. Laikam NG foreļraidījuma iespaidā tika izpirkti, jo to vizulīti operators smuki pievilka tuvplānā biggrin

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

marchixs1Datums: Otrdiena, 30-11-2010, 22:07 | Ziņojums # 33
Private
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 14
man, ar uz káta ir atzimes tikai ar dzeltenu izolácijas lentu biggrin

aigaigarsDatums: Otrdiena, 30-11-2010, 22:37 | Ziņojums # 34
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
man ar melnu un ik pa 5cm smile

Aigars Bergsons

guntisssdDatums: Otrdiena, 30-11-2010, 22:44 | Ziņojums # 35
Lieutenant colonel
Ziņojumu skaits: 118
MK diezgan plati rotē, liela pretestība un vispār cimperlīgs roteris, man viņš ne visai, bet izmetis neesmu laikam bija nr2 pēc lieluma. Kaut kadām proporcijam ir jāsakrīt, lai roteris labi šeptētu.neesmu mērijis speciāli lapas biezumus un svēris serdeņus, bet ir kkādi modeļi kur viens izmērs rotē un cits nekā. lai gan tas viss ir nosacīti, jo man vienreiz rotera āķis bija aiz auklas sameties un pakaļ iztesas vo tāāda, ka žoklis atkārās. cry
p.s beidzat reklamēt manus atklājumus myran, mosca. parējos nesaukšu blahblah

akmensDatums: Trešdiena, 01-12-2010, 10:18 | Ziņojums # 36
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 76
MK pēc Tava beidzamā komentāra apskatīju raidījumu un rotiņu laikam būs tāds jāiegādā.Pats "uzturā"vairāk lietoju moscas,leonus un dažus mepus.Pēc šī gada copes kopā ar vienu riktīgu mežabrāli radās pārliecība ka arī uz dažiem mepa modeļiem var kaut ko noķert. :D

MKDatums: Trešdiena, 01-12-2010, 10:55 | Ziņojums # 37
Pieredzējis forelists
Akmens, vismaz Daugavgrīvenē pareizo nebija jau mēnēšus atpakaļ wacko

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

jurriDatums: Sestdiena, 04-12-2010, 09:12 | Ziņojums # 38
Sergeant
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 31
Nu kurš ir bijis uz copi? Vai tad visus būs nobaidījis lauskis? surprised

juris

MKDatums: Sestdiena, 04-12-2010, 10:15 | Ziņojums # 39
Pieredzējis forelists
Man ši mažošanās pa foreļupēm ziemā galīgi neiet pie sirds. Būtu vēl kā pāris gadus atpakaļ, kad nebija sniegs, līmeņukas normāls, tagad wacko , labāk urbinu ledu un tirinu strīpainos smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

tapirs-nDatums: Svētdiena, 05-12-2010, 08:48 | Ziņojums # 40
Sergeant
Ziņojumu skaits: 23
Biedzot sesiju mājas braucot uzmetu aci pāris upelēm, nu nezinu ja nu vienīgi straujajos posmos, bet atkal neticās ka tur varetu seklumā un tagad ziemā uzturēties, kada normāla izmēra forele, un daudz maz cerīgajās vietās ka MK saka, protams ne jau par foreelēm, domāju ka jau tagad var daudz maz drosi tās ķert uz bļitku tongue Bet neislēdzu ka došos tik un tā paspiningot šoziem

sangiksDatums: Piektdiena, 17-12-2010, 18:40 | Ziņojums # 41
Private
Ziņojumu skaits: 1
Es saku makskeret vispar nesen.Tad biedrs mani aizveda uz kurzemi pabradat un paradit foreles.Ta bija paliela upe un man vispar bija tikai viens rotins,prieks tadam zivim.Bet sogad pastaigaju pa loti mazam upitem
un es vinas atzistu par vis labakajam.

RSDatums: Svētdiena, 09-01-2011, 15:03 | Ziņojums # 42
Sergeant
Ziņojumu skaits: 25
sveiki, man tads jautajums profiem, kā visefektīvāk būtu izprovocēt foreli uz atkārtotu ņēmienu, bieži gadās, kad vai nu uzsit, vai aizmac garām, bet atkārtoti neņem neparko, esu sēdēdams manījis visu pēc kārtas, bet kautkā ievērības cienīgu foreli uz atkārtotu copi izprovocēt nav izdevies, lasiju, ka vajag, iespejams, likt lielaku manekli, bet tas noteikti nav vienīgais risinajums, būtu interesanti paklausīties, kā šados brīžos vispareizāk būtu rīkoties? paldies!

guntisssdDatums: Svētdiena, 09-01-2011, 18:42 | Ziņojums # 43
Lieutenant colonel
Ziņojumu skaits: 118
RS, parasti nomainu mānekli, ieturu pauzīti un aiziet. Tas, ka neizdodas izvilnāt atkartoti, norāda uz diezgan lielu presingu un C&R.
Katrā foreļupē uz paris km ir labas vietas,kur uzturas pieklājīgas foreles, man vienreiz bija tas gods mazliet pakaifot. Uz otro metienu izvēlās ļooti liela, bet es to noturēju par līdaku un izrāvu vobleri. Tad paris metieni ar roteri un atkal izvēlās, tad jau es biju izvērtējis, ka izcelt diezgan sarežģīti, par daudz čakārņu visādu citu labumu un sāku spelēties. Tagad vēl nesaprotu kas par naidu, bet tajā copē man izdevās piecas reizes uzkacināt. specool
p.s atvaino, ka neko konkrēti nepateicu,jo šo pašu saldāko copes izzināšanas daļu negribu tev sačakarēt apple

MKDatums: Svētdiena, 09-01-2011, 19:24 | Ziņojums # 44
Pieredzējis forelists
Ja tā zivs tiešām ir liela, tad parasti, izprovacēt uz atkārtotu ņēmieni ir gandrīz nereāli. Var mainīt mānekļus- likt lielākus, šad tad nostrādā, mazākus, mainīt ietīšānas ātrumu, parasti lēnāku, bet parasti būs tikai līdzvērtīgs uzbrauciens. Atliek to vietu atcerēties un nākamreiz uzmanīgāk izvēlēties metiena vietu un trajektoriju smile un cerēt, ka zivs būs uz " kara takas".
Vidējas līdz 50cm var aizkacēt arī atkārtoti. Ieturi pauzīti, uzpīpē vai pavēro putniņus, uzliec piemēram rotiņa vietā vobleri vai otrādi un mēģini atkal.
Katrā ziņā ja zivs ir dabūjusi kaut nedaudz aizķert vizuli un nav copes diena, tad droši vari iet tālāk un nemaz neiespringt smile
Es parasti, pamainu mānekli, ja nav tad nav nav, īpaši nesaskumstu un eju tālāk, atceroties to vietu smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

RSDatums: Pirmdiena, 10-01-2011, 00:01 | Ziņojums # 45
Sergeant
Ziņojumu skaits: 25
paldies, nojautu, ka tas viss nav tik vienkārši biggrin , pašam vairakas reizes gadijies, kad jau esu atslabis, ietin pedejos cm un pētu nākamo iemetiena vietu, kad izšaujas tāda, ka pēc tam kājas trīc un pats sevi lamā par neuzmanību, nekas, ganjau.... smile

Forums » Forums » Spiningošana » Foreles mazajās upēs! (Foreļu spiningošana mazajās upītēs.)
Meklēšana: