[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Foruma moderators: Unikis, Sulla, MK 
Forums » Forums » Cope ārpus LV robežām. » Francija (Makšķerēšanas noteikumi un citas copes nianses)
Francija
UnikisDatums: Sestdiena, 05-03-2011, 20:44 | Ziņojums # 1
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Statuss: Offline
Mana sieviete paķēra no AirBaltic 2 biļļetes uz Parīzi pa 70LVL turp atpakaļ no galviņas. Braucam romantiskā nedēļas nogalē uz Parīzi no 11.03.11.- 14.03.11. Esam http://www.couchsurfing.org/ biedri un meklējām naktsmājas ar šī portāla palīdzību. Pie naktsmājām netikām, taču "sačatojām" ar vienu "couchsurferi", kuram jautājām naktsmājas. Šamējais nopietns copmanis. Uzaicināja svētdienu pavadīt copējot foreles kaut kur kalnu upē stundas braucienā no Parīzes. Manējā ir uz copi ar lielo "JŪS", taču cītīgi mājās vācu bonuspunktus un šobrīd izskatās, ka uz copi dosimies! Turiet par mani īkšķus, un, ja labi turēsiet, varēšu pastāstīt, kas kā notiek Francijā stundas braucienā no Parīzes!

P.S. Pa nakti paliksim kaut kādā hostelītī.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

MKDatums: Svētdiena, 06-03-2011, 17:24 | Ziņojums # 2
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Nu interesanti, interesanti smile tikai nav man īsti saprotams, kur var stundas attālumā no Parīzes kalnus atrast biggrin

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Pirmdiena, 14-03-2011, 20:58 | Ziņojums # 3
Major general
Windguru.com nedēļas nogali ap Parīzi solīja diezgan lietainu. Atcēlām makšķerēšanas pasākumu jau ceturtdien. Taču svētdien nenokrita gandrīz neviena lāsīte... wacko

Vismaz papļāpājām par copi Francijā. Izrādās, ka šiem tikai pāris veselīgas upes. Pārējās neriktīgas. Sāku pamatīgi aizdomāties, ka varam būt laimīgi, ka Latvijā varam ķert veselīgas zivis! Kas tā par slimībām forelēm daudzās Eiropas zemēs?

Vēl džekiņš mani pārsteidza stāstot, ka tai duļķainajā Sēnā iepretī Eifeļtornim vietējie velkot līdz 2m samus. Gandrīz kā mups iepretī prezidenta pilij happy

MKDatums: Otrdiena, 15-03-2011, 20:24 | Ziņojums # 4
Pieredzējis forelists
Lidz ar to ir ari mana sape, ka mums ir vel nesabojats resurs, paplicinats gan, bet glabjams. To neviens negrib atzit un pienemt, iznemot "dumjos" forelistus. Tiek jatas upes, kontroles nekadas, ejam uz pakalu sad Lidakas ir svarigas, breksi ir svarigi un vel visadas citas zivis, kas neviena valsti nekad nav nonakusas tada situacija ka foreles. Ir valstis kas to saprot, tie pasi eestini, mes kaut ka negribam to saprast, ka ta ir viena no musu bagatibam, ko apzinigiun pacietigi kopjot, varam piedavat ari tiem pasiem franciem, vaciesiem normalu forelu copi dzunglu apstaklos wink

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Otrdiena, 15-03-2011, 21:13 | Ziņojums # 5
Major general
Franču džekiņš teica, ka paturot lomā tikai no audzētavām upē ielaistās foreles, kā arī pakropļotās- ar šķībām mutēm, bez kādas peldspuras utt. Veselīgās laiž vaļā. Tik nav man skaidrs, kā vēl var pateikt, ka forelei ir kaut kādas slimības. Viena pazīme esot tāda, ka forele "ļaujas izvilkties" gandrīz bez pretošanās.

MKDatums: Otrdiena, 15-03-2011, 21:30 | Ziņojums # 6
Pieredzējis forelists
Nezinu par Franciju, bet tepat tuvaja Somija maksligi laistajam forelem griez nost tauku spuru, nokerot sadu zivi to var ari patur'et un apest, savukart nokerot normalo iezemieti ar visu spurinu-ta bez iebildem ir jaatlaiz. Tas ir stasts par maksas posmu, kas nemaksa leti, bet foreles lidz 3kg nav nekas pardabigs.
Acimredzot franci to pasakumu ir sajajusi konkreti.

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

Forums » Forums » Cope ārpus LV robežām. » Francija (Makšķerēšanas noteikumi un citas copes nianses)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: