Šo jautājumu privātajās vēstulēs saņemu regulāri. Esmu sagatavojis atbildes, lai man nebūtu regulāri jāraksta vienu un to pašu.

Ja tomēr zemāk neatrodat atbildes uz saviem jautājumiem, jautājiet privāti, un es šai rakstā veikšu korekcijas, pievienojot jauno jautājumu un atbildi.

]


Kur var iegādāties balsu?

Nelielos apjomos balsas koka dēlīšus Latvijā var iegādāties vairākos lidmodelistu veikalos. To iespējams izdarīt pat internetā: http://unlimited-rc.lv sadaļā „Materiāli un instrumenti”.

Es pats balsas koka dēlīšus pērku radio vadāmo modeļu veikalā pie Tērbatas un Matīsu ielu krustojuma.

Skatījumu skaits: 279 | Pievienoja: Unikis | Datums: 20-08-2012

   


Tātad, pēdējā laikā mani nomoka psiholoģiskas problēmas sakarā ar to kurš makšķerēšanas veids forelēm Latvijā ir piemērotāks.Protams rezultāti ir līdzīgi un savu zivtiņu noķers gan spiningotājs gan mušotājs,bet tomēr,kuram ir lielāks komforts apmakšķerēt mūsu mazās upītes.

Pēc manām domām te nevar nonākt pie viena konkrēta atzinuma ,jo katram ir sava dzīves uztvere un filozofija..Bet es sliecos domāt,ka Latvijā tomēr piemērotākais foreļu copes veids ir spinings. Kādēļ? Tādēļ,ka Latvijas upes ir ar aizaugušiem krastiem, pilnas ar dažādām siekstām, piekritīsiet,ja teikšu,ka tās lielākoties ir mazas, apmēram 2-4m platums varētu būt standarts un šādās upītēs darboties ar mušu ir pagrūti. Ja vēl pieskaita klāt to,ka copmanis ir iesācējs,tad tur var sanākt pilnīgas auzas(kas man ir sanākušas gandrīz katru rei ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 273 | Pievienoja: Ashuks | Datums: 10-08-2012